Компанія «Єврокардан Сервіс»
надає послуги щодо професійного техобслуговування і ремонту карданних валів.
Про нас

Компанія «Єврокардан Сервіс» надає послуги щодо професійного техобслуговування і ремонту карданних валів. Якість сервісу обумовлено високою кваліфікацією фахівців, які озброєні спеціальними знаннями і сучасним обладнанням, і, головною умовою відмінного результату – використанням оригінальних комплектуючих.

Повне відновлення карданного валу проводиться шляхом заміни зношених частин на нові оригінальні без порушення конструкції. Роботи виконуються згідно заводській технічній документації і після закінчення ремонтних робіт всі характеристики карданного валу залишаються незмінними.

«Єврокардан Сервіс» – представник компаній DANA Spicer, EDS. Партнерство з виробниками запчастин надає доступ до прямих поставок і технічній підримці, забезпечує гарантію автентичності та якості деталей. Співробітництво з «Єврокардан Сервісом » – це сервіс високої якості за реальні гроші.

дізнатися більше
Постачальник
dana spicer
Холдинг Dana Spicer Drivetrain Products відомий як найбільший виробник карданних валів, коробок передач, трансмісій, мостів.
Детальніше
Постачальник
telma
Компанія Telma – світовий лідер в проектуванні та виробництві електромагнітних ретардерів, що знижують навантаження на гальмівну систему.
Детальніше

Сервіс карданних валів

Заміна або ремонт карданного валу – операція, обов’язкова до проведення в разі виявлення будь-яких нетипових звуків і шумів в процесі перемикання передач або при розгоні.

Виконання робіт по ремонту карданного валу включає в себе кілька етапів:

      

Ми контролюємо якість робіт на кожному етапі виконання. Такий підхід дає можливість гарантувати надійність всіх здійснюваних дій.

Якісне обслуговування для сучасних клієнтів

Комплекс послуг, які виконуються компанією «Еврокардан Сервіс» включає в себе:

Скористатися нашими послугами з ремонту карданних валів або купити новий вал для транспортного засобу ви можете в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі.

Ми прагнемо створити сучасний, зручний для кожного клієнта сервіс. Фахівці нашої компанії готові надати всю цікаву для вас інформацію, відповісти на питання щодо надання послуг і виконуваних робіт. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Контакти
Зв'яжіться з нами :

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×