Про компанію

Компанія «Єврокардан Сервіс» займається ремонтом і малосерійним виробництвом карданних валів.Ми прагнемо надавати нашим клієнтам професійний ремонт в стислі терміни. З цією метою ми організували мережу сервісних центрів на території України. Кожна майстерня має нові карданні вали,склад запчастин,оснащена новим сучасним обладнанням і має штат спеціалістів,що пройшли стажування на спеціалізованих виробництвах.
Статус офіційного дистриб’ютора концерну DANA Spicer дозволяє регулярно поповнювати асортимент великого складу оригінальних запчастин. Наш відділ трансмісії допоможе правильно замовити і вигідно купити запчастини для ремонту коробок передач та мостів, які виробляються лідером галузі DANA SPICER.
01
Ремонтні роботи проводяться на фірмовому обладнанні. Для динамічного балансування ми використовуємо верстати Schenck і Hofmann. При ремонті або виготовленні карданного валу не порушується заводська конструкція, ми використовуємо тільки заводські оригінальні деталі.
02
Компанія входить до європейської мережі EDS, має доступ до іноваційної технічної інформації та послуг складу запасних частин найбільшого підприємства Європи.
03
Продаж і ремонт електромагнітних ретардерів TELMA.
04
Одеса
пров. 1й Басейний, 12а
Павло Пронін
Харків
ул. Єнакієвська, 19
Любенко Юрій
Львів
вул. Грунтова, 1
Микола Бубела
Київ Dana
вул. Велика кільцева 4Б
АНДРІЙ ПОСТОЯЛКО
Київ
вул. Велика кільцева 4Б
Контакти
Зв'яжіться з нами :

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×