Великий світовий холдинг Dana Spicer Drivetrain Products, відомий як найбільший


виробник гідронасосів, карданних валів, коробок передач, трансмісій, мостів,


які використовуються у машинобудівній галузі з виробництва важких,


позашляхових, легких транспортних засобів.

Карданні вали і комплектуючі Dana Spicer

DANA SPICER – світовий лідер виробництва карданної передачі в світі. Заводи з виробництва карданних валів постачають свою продукцію на авто збірні заводи MAN DAF IVECO на заводи зі збірки спецтехніки. Співробітництво з такою потужною корпорацією дає можливості ТОВ «Єврокардан Сервіс» пропонувати Українським замовникам одержання якісного сервісу. У мережі наших майстерень на складах маються комплектуючі з ремонту карданної передачі в асортименті. Всі запчастини , що використаються для ремонту виробництва DANA SPICER відповідають всім вимогам виробника техніки, на яку вони встановлюються, так як DANA SPICER постачає ці комплектуючі на складальний конвеєр.

Проводячи ремонт карданного валу в мережі наших майстерень, ми не відступаємо від заводської конструкції валу, що зберігає наступні переваги:

  • придатність до подальшого ремонту;
  • зберігаються розрахункові характеристики валу, які закладені Dana Spicer;
  • гарантія на виконувані роботи;
  • короткі терміни ремонту;
  • експлуатаційні характеристики валу зберігаються;
  • скорочення часу простою транспорту в ремонті.

Співробітництво з «Єврокардан Сервіс» надає Вам можливість за доступними цінами, минаючі посередників, провести якісний ремонт карданного валу з використанням технологій ремонту і запчастинами Spicer на сучасному обладнанні. Будь-які вузли і комплектуючі виробництва DANA SPICER можна замовити у нас. Достатньо звернутись до наших фахівців у розділі «Контакти». Ви можете також зателефонувати нам за вказаним телефоном, або написати нам електронного листа. Спеціалісти ТОВ «Єврокардан Сервіс» будуть раді зорієнтувати Вас щодо вибору конкретного вузла або комплектуючих до нього та уточнити всю необхідну технічну інформацію. Ось чому Ви завжди зможете звернутись до наших фахівців за допомогою і консультацією стосовно технічної експлуатації трансмісій, вісей, карданних валів та іншої продукції компанії DANA, яка придбана у нас.

Контакти
Зв'яжіться з нами :

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×