Найбільший світовий холдинг Dana Spicer Drivetrain Products, відомий як найбільший


виробник гідронасосів, карданних валів, коробок передач, трансмісій, мостів,


які використовуються у машинобудівній галузі з виробництва важких,


позашляхових, легких транспортних засобів.

Про компанію Dana Spicer

Навіть, якщо зовсім коротко розповідати про “Dana”, неможливо промовчати про розробки цієї фірми в галузі різноманітних вузлів трансмісій, які встановлюються практично всіма виробниками американських автомобілів. Тільки мостами моделей “Dana” оснащено величезну кількість моделей. Це такі автомобілі як Ford Aerostar, Bronco, Ranger… Це автомобілі General Motors – Chevrolet Corvette і дуже велика кількість моделей GMC / Chevrolet, яку прийнято називати Truck… Це знані позашляховики Dodge Durango и Dakota… Ці автомобілі пройшли всю другу світову війну і увійшли в історію як Wyllis та його сучасна модель, яка пройшла багато модифікацій – Jeep Wrangler. Мости цієї фірми встановлені на всіх без вийнятку позашляховиках Jeep Cherokee и Grand Cherokee. Розробки “Dana” у цій галузі не обмежуються лише пасажирськими автомобілями і автомобілями класу Jeep / Truck. Мости Dana всіляких моделей встановлюються на вантажівках International, важких тягачах Peterbilt та багатьох інших автомобільних марок. Dana Holding розташована в місті Моми, штат Огайо, та одночасно працює зі 100 основними заводами у 20 країнах, включаючи 14 технічних центрів у 26 країнах. Приблизний штат компанії складає 22,000 тисячі співробітників. Сьогодні крупний світовий холдинг Dana Spicer Drivetrain Products відомий як найбільший виробник гідронасосів, карданних валів, коробок передач, трансмісій, мостів, що використовуються у машинобудівній галузі з виробництва важких, позашляхових і легких транспортних засобів, має свої розробки у сфері енерготехнологій (герметизація і система захисту від перегріву компонентів), а також виробляє і постачає оригінальні запасні частини для спецтехніки. Все це дозволяє підтримувати і обслуговувати кінцевих покупців у більш ніж 125 країнах. Таке глобальне відчуття присутності дає багато переваг у післяпродажному обслуговуванні.
Офіційний дистриб’юторський центр


Dana spicer в Україні
ООО ТОВ «Єврокардан Сервіс» є Офіційним дистриб‘ютором DANA SPICER в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам оригінальні запасні частини, а також компоненти у збірці:
 • Коробки передач
 • Мости
 • Карданні вали
Сьогодні у ТОВ «Єврокардан Сервіс» можна замовити будь-яку продукцію DANA SPICER для самохідної техніки високої потужності і прохідності. Наша мета – зробити продукцію DANA SPICER доступніше і ближче до конкретного українського споживача у будь-якому місці нашої країни. Ось чому Ви завжди зможете звернутись до нас за допомогою і консультацією стосовно технічної експлуатації трансмісій, мостів, карданних валів та іншої продукції компанії DANA SPICER. Продукція компанії Dana проходе багато тестів, досліджень, перш ніж попадає до кінцевого споживача, тому ми гарантуємо якість виробів, що постачаються нами. Ми постачаємо тільки високоякісні компоненти привідних систем. Вузли, що розроблені і виготовлені корпорацією, використовуються у багатьох галузях економіки, що потребують техніки високої продуктивності, великої вантажопід’ємності і надійності, таких як гірничовидобувна промисловість, лісозаготівельна, вантажопід`ємна, дорожня техніка. Висока якість продукції Dana дозволяє експлуатувати її у різних кліматичних, дорожніх умовах. Оригінальні запчастини і вузли Dana виготовляються з додержанням світових стандартів якості, що забезпечує подібну надійність. Займаючись поставкою запчастин для трансмісій, компанія DANA SPICER прагне запропонувати користувачам продукцію найвищої якості.
Оригінальні запасні
частини мають:
 • Гарантію
 • Високу механічну міцність
 • Стійкість до зносу і пошкодженням
 • Довготривалий термін служби
Всі ці характеристики обумовили високу популярність продукції компанії DANA SPICER. Запчастини, що випускаються виробником для трансмісій, встановлені на більшості машин спеціального призначення, які працюють на:
 • перевалці вантажів у портах і складах;
 • видобутку корисних копалин;
 • будівництві;
 • сільському господарстві;
 • лісозаготівлі.
ППри розробці нової продукції, інженери компанії Dana прагнуть зробити її універсальною, що придатна до використання у різних країнах світу. У зв’язку з цим всі вузли Dana володіють такими характеристиками:
 • стійкість до широкого діапазону показників температури і вологості;
 • непідвладність корозії;
 • повільний процес природного зносу.
 • повна відповідність всім екологічним нормам, прийнятим в Євросоюзі.
При виготовленні виробів, особлива увага приділяється додержанню світових стандартів якості, які вимагаються від подібної продукції. Всі деталі на стадії виробництва, а також після її завершення проходять суворий контроль на міцність та інші характеристики, і це гарантує надійність продукції і безпечність її для кінцевих користувачів. Будь-які вироби фірми Dana, які придбані в ТОВ «Єврокардан Сервіс» слугуватимуть вам дуже довго, працюючи з максимальною ефективністю. Dana Spicer Drivetrain Products – великий холдинг, визнаний світовим лідером виробництва автомобільних мостів, карданних валів і інших деталей карданної передачі і трансмісії, використовуваних в транспортних засобах самого різного призначення. Значний відсоток автотехніки підвищеної прохідності, що відноситься до класу OFF-Highway, комплектують трансмісіями марки Dana. Фірма Дана виробляє широкий спектр АКПП, включаючи KIRKSTALL, SIGE, CLARK, CLARK-HURTH. Незважаючи на поліпшені показники надійності і довговічності, спочатку закладені розробниками в технічні вузли позашляховиків, в результаті інтенсивної експлуатації може виникнути потреба у ремонті або заміні деталей. Компанія Dana здійснює ретельне тестування всіх параметрів і функціональності вироблених трансмісій, що дозволяє гарантувати високу якість продукції, що надходить до споживача. Мости і оригінальні комплектуючі марки Dana виготовлені в строгій відповідності з міжнародними стандартами. Розробка нової продукції орієнтована на універсальність технічних вузлів, придатність для успішної експлуатації в широкому діапазоні кліматичних зон і характеристик дорожнього покриття. Дотримання цих тенденцій забезпечує високий рівень надійності деталей, обумовлює їх затребуваність в багатолика ряду держав і регіонів. Для споживачів на різних континентах, в країнах з різними погодними та дорожніми умовами трансмісії Дана служать запорукою тривалого терміну безперебійної продуктивної служби транспортних засобів. Наша компанія реалізує АКПП Dana в заводській збірці або в відновленої комплектації, а також окремі оригінальні запчастини, висхідний в технічну схему. У товарній лінійці представлені фрикційні диски та інші деталі трансмісій Дана.

Необхідною умовою успішного ремонту є правильний вибір деталей. При замовленні потрібно вказати точну артикул каталогу DANA SPICER, який вказаний на шильді, встановленій на трансмісії.

Можлива ситуація, коли компанія, що займається складанням техніки, навмисно демонтує шильдик. Ця маніпуляція проводиться з метою запевнити покупця, що весь спектр технічних вузлів виготовляється самою компанією. Однак найчастіше оригінальної буває лише трансмісія Dana, інші комплектуючі зроблені іншими, менш відомими, марками, а заявлений виробник здійснив лише фінішну збірку машини. У такому випадку для замовлення можна скористатися каталожними номерами, зазначеними фірмою-виробником, або звернутися за консультацією до наших компетентним співробітникам.
Клієнти компанії
Випускають бурові установки типу Boomer та Simba, фронтальні навантажувачі та самоскиди типу Wagner. (Швеція)
Випускають бурові установки типу DD (Axera) и DL (Solo), фронтальні навантажувачі LH та самоскиди TORO. (Финляндия)
Випускають бурові установки Spraymec та транспортні машини Multimec, Utimec та інші (Фінляндія)
Випускають транспортні машини Minka, Uninersa,PL852, самоскиди PMKT та інші (Германія)
Випускають фронтальні навантажувачі типу LK та різні допоміжні машини на їх базі. (Польша)
Контакти
Зв'яжіться з нами :

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×