Міськелектротранспорт

Карданний вал признано важливим елементом конструкції багатьох видів технічних засобів, включаючи міський електротранспорт. Роль кардану – передача від електродвигуна крутного моменту на ведучий міст трамвая або тролейбуса.

Особливості експлуатації міського електротранспорту

Парк трамваїв і тролейбусів, які обслуговують населені пункти України, достатньо старий. Стан трамвайних шляхів і міських вулиць є допоміжним фактором, який ускладнює використання техніки. Внаслідок довготермінової інтенсивної експлуатації, часто без регулярного проведення робіт щодо якісного техобслуговування, а також своєчасного ремонту, карданні вали електротранспорту відрізняються більшим ступенем зносу і наявністю несправних пошкоджень. Одною з причин жалюгідного стану рухомого складу є відсутність достатнього асортименту якісних деталей та укомплектованих валів на ринку запчастин.

Ремонтні роботи і постачання комплектуючих для карданних валів електротранспорта

«Єврокардан» пропонує зацікавленим у ремонті або придбанні карданних передач для трамваїв і тролейбусів послуги швидкої доставки комплектів необхідних запчастин. На складі представлено лінійку карданних валів сучасної конструкції для громадського електротранспорту.

Кваліфіковані співробітники допоможуть з підбору оптимальної сумісної моделі, нададуть професійні консультації щодо коректного монтажу і техобслуговування карданної системи. Якісні комплектуючі забезпечують високу ремонтопридатність, окупність, безпечність, надійність, тривалий термін досконалої служби техніки.

Для зв’язку з нами щодо виготовлення нового карданного валу скачайте, будь ласка, тех. завдання, заповніть параметри і надішліть нам.

горэлектротранспорт
Зв'язатися з нами

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×