Telma

Світовий лідер у проектуванні, виробництві і реалізації електромагнітних ретардерів , які дозволяють знизити навантаження на гальмову систему. У їх виробництві використовуються передові системи проектування щодо оптимізації конструкторських розробок і найновіше технологічне обладнання. Компанія володіє мережею з двох виробничих заводів, трьох реалізаційних і шести допоміжних центрів, а також з 500 дистриб’юторів по всьому світу.
особливості ретардерів Telma
Розроблюються як осьові (кріпиться зсередини карданної передачі), так і фокальні моделі TELMA, які встановлюються на задній стороні коробки передач
Telma AF 30-35
Telma AF 30-35 встановлена на коробці передач Mercedes Benz Sprinter
Продукція компанії Telma повністю інтегрується з машиною:
 • Інтеграція з круїз-контролем;
 • Інтеграція з діагностикою ;
 • Повне співпадіння з виробниками комплектуючих;
 • EBS/ABS інтеграція.
Наприклад, от як виглядає коробка передач Eaton 5206 з встановленим ретардером Telma FV61-40
Завдяки вільному від тертя дизайну ретардери Telma не потребують обслуговування, але при цьому здатні працювати в надзвичайно важких умовах роботи з навантаженням більш ніж 20 годин на добу. Наприклад, при експлуатації автобусів з частими зупинками, його гальмові системи швидко зношуються з причини безперервного короткого гальмування і великої частки малої швидкості руху. Як наслідок – перегрів і знос гальмових дисків і колодок і довгий гальмовий шлях. Проте з використанням ретардерів Telma спостерігається суттєве покращення параметрів роботи – знижується частка маленької швидкості, згладжується гальмування. А використання системи роботи ON\OFF стає можливим майже миттєве (66%) максимальне обертання або спад крутного моменту, максимальне збереження гальм, запобігання витоку палива. Тельма пов’язана безпосередньо з важелем управління і з педаллю гальма, тому максимальне використання водіями уповільнювача забезпечує автоматичну допомогу на кожному гальмуванні. Ретардер Тельма вмикається у роботу зі швидкості 3 км/г і до 120 км/г. Вже 85% моменту виробляється на низькій швидкості обертання кардану. Тельма не містить мастил і не залежить від охолоджуючої системи мотору.
 • экономия
  Тривалість життя ваших гальм збільшується більш ніж у 6 разів! Значне зменшення частоти і вартості технічного обслуговування.
 • безопасность
  Гальма залишаються холодними і повністю доступні у випадку екстреного гальмування.
 • Комфорт
  Уповільнення більш плавне і менш шумне, що подобається водію і пасажирам.
 • экология
  Зменшення викидів тонкодисперсного пилу, відсутність мастил тертя.
Все це робить просто необхідним використання ретардерів для легкових і вантажних автомобілів, маршруток, для міжміських і міських автобусів (середній клас 10 тонн), а також для міжміських і міських автобусів до 18 тонн.
Контакти
Зв'яжіться з нами :

Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×