Виготовлення карданних валів

Компанія «Єврокардан Сервіс» надає широкий спектр сервісу з професійного виробництва карданних валів для різноманітних видів техніки, включаючи індустріальне обладнання, сільськогосподарські та спеціалізовані машини, транспортні засоби, які витримують підвищені навантаження. Ми виготовляємо кардани, які призначені для відбору потужності і для передачі крутного моменту. Для зв’язку з нами щодо виготовлення нового карданного валу скачайте, будь ласка, тех. завдання, заповніть параметри і надішліть нам.
процесс виготовлення карданного валу
01
Правильним чином складене технічне завдання прискорює процес підбору комплектуючих для вашого карданного валу.
Наші фахівці підготують для вас креслення вашого майбутнього карданного валу та його складових у точній відповідності із заданими вами параметрами.
Завдяки власній складській базі з асортиментом запчастин, що регулярно поповнюється, ми гарантуємо швидкий підбір комплектуючих.
Найширший асортимент запасних частин на наших складах дозволяє підібрати підсумкову вартість карданного валу за вашим бажанням.
Досвідчені професіонали виготовляють карданний вал з дотриманням всіх необхідних технічних параметрів і конструктивних вимог.
01 Складання технічного
завдання
02 Створення креслення
карданного валу по заданих параметрах
03 Підбір оригінальних

комплектуючих
04 Визначення підсумкової
вартості
05 Виготовлення карданного
валу
наші
переваги
 • Велика інформаційна база комплектуючих
 • Використання тільки оригінальних
  комплектуючих
 • Гнучка цінова політика при виготовленні
  карданів
 • Гарантія абсолютно на усі запчастини, що встановлюються
Замовляючи новий вал, клієнт одержує високоякісний виріб, автентичний первісному, протягом 1 робочого дня! Бездоганний рівень і рекордний термін робіт забезпечується комплексом факторів:
 • Власна складська база з широким асортиментом запчастин, який регулярно поповнюється, і налагодженою схемою прямих поставок від виробників дозволяє мінімізувати ціни і строки щодо підбору необхідних деталей.
 • Сервісні центри мережі «Єврокардан Сервіс» обладнані сучасним високотехнологічним фірмовим обладнанням, який орієнований на європейські стандарти якості процесів, що виконуються.
 • Персонал складається з кваліфікованих досвідчених співробітників, які працюють у злагодженій професійній команді.
Ми можемо виготовити карданні вали за кресленнями або списком технічних параметрів і конструктивних вимог, які надані замовником, або за оригінальним номером виробника техніки, на якій встановлена передача. Виконуємо повні аналоги заводських моделей, або посилені модифікації з покращеними показниками надійності. При виробництві техніки ми дотримуємось усіх заводських технологічних параметрів і здійснюємо ретельний контроль якості послідовно, на кожному етапі робіт. При збірці використовуються оригінальні сумісні комплектуючі. На готові вироби «Єврокардан Сервіс» надає гарантію.
Связаться с нами

Щоб правильно розрахувати необхідні дані, скачайте, будь ласка, файл: Тех.завдання на виготовлення.pdf, заповніть параметри і надішліть нам.
Заказать звонок

×
Замовити дзвінок

×