Продаж запасних частин

Компанія «Еврокардан Сервіс» вважає одним із пріоритетних цілей діяльності підприємства задоволення попиту на дефіцитні комплектуючі на вітчизняному ринку. Для вирішення завдання організована система прямих поставок на власний склад і оперативної доставки споживачеві готових карданних валів заводської збірки в широкому асортименті. Карданні передачі є ключовим елементом різних видів комерційних та приватних автомобілів, легкових, вантажних і пасажирських транспортних засобів, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки, промислового устаткування.

Збої в роботі, знос і вихід з ладу валу призводять до значних фінансових втрат від аварійного простою техніки. Ефективним швидким способом повернути машині функціональність визнаний монтаж нового кардана. Запорукою успішності заміни є заводська збірка і оригінальність агрегату від перевіреного виробника.

Налагоджена співпраця з виробниками DANA Spicer, які зарекомендували себе як виробники надійних якісних деталей, дозволило нам налагодити схему регулярних прямих поставок.

Компанія «Еврокардан Сервіс» входить до європейської мережі EDS має гарантовану можливість користуватися послугами складу запасних частин і нових карданних валів.

як відбувається процес покупки карданного валу
01
Після того, як ви визначилися із замовленням, наш менеджер зв’язується з вами, щоб уточнити деталі вашого замовлення і роз’яснити всі деталі, що цікавлять вас.
Ми попросимо вас вказати оригінальний номер деталі, вказаний заводом-виробником вашого автомобіля або ж розміри деталі, що вимагає заміни. Це потрібно для більш точного визначення відповідних запасних частин.
Далі на нашому складі ми підбираємо вам необхідні деталі. Завдяки власній складської бази та широкому асортименту ми гарантуємо швидкий підбір.
Після підбору необхідних комплектуючих ми узгоджуємо з вами ціну карданного валу. Наша гнучка цінова політика дозволяє зробити вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися.
01 Зв’язатися з менеджером
02 Оригінальний номер
деталі
від
виробника

авто (або ж

разміри
деталі)
03 Підбір оригінальних

комплектуючих
04 Визначення підсумкової
вартості
наші
переваги
 • Рідкісні і дефіцитні
  деталі
 • Компанія – платник ПДВ,
  можлива оплата
  за безготівковим
  рахунком
 • Постійна наявність всіх
  необхідних запчастин
 • Можливість експрес доставки
  протягом 5-10 днів
 • запчастини
  Ми виконуємо повні аналоги заводських моделей або посилені модифікації з поліпшеними показниками надійності. На кожну деталь компанія «Еврокардан Сервіс» надає гарантію.
  Зв'язатися з нами  Заказать звонок

  ×
  Замовити дзвінок

  ×